حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Zhangjiagang Eceng Machinery Co., Ltd. 86--15850390442 derrick@ecengcompany.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - ابزار صرفه جویی در انرژی دستگاه قالب گیری ضربه ای

ابزار صرفه جویی در انرژی دستگاه قالب گیری ضربه ای

May 10, 2022

دستگاه قالب گیری دمشی صرفه جویی در انرژی را می توان به دو قسمت تقسیم کرد: یکی قسمت برق و دیگری قسمت گرمایش.

صرفه جویی در انرژی بخش برق: بیشتر استفاده از اینورتر، روش صرفه جویی در انرژی از طریق موتور صرفه جویی در انرژی است، مانند قدرت واقعی موتور 50 هرتز، و شما در تولید در واقع فقط به 30 هرتز به اندازه کافی برای تولید، آن انرژی اضافی نیاز دارید. مصرف هدر می رود، اینورتر برای تغییر قدرت خروجی موتور برای دستیابی به اثر صرفه جویی در انرژی است.

بخش گرمایش صرفه جویی در انرژی: گرمایش بخشی از صرفه جویی در انرژی است که عمدتا استفاده از بخاری های الکترومغناطیسی صرفه جویی در انرژی، میزان صرفه جویی در انرژی حدود 30٪ -70٪ از مقاومت قدیمی است.

1. در مقایسه با گرمایش مقاومتی، بخاری الکترومغناطیسی دارای یک لایه لایه عایق است و استفاده از انرژی گرمایی افزایش می یابد.

2. در مقایسه با گرمایش مقاومتی، بخاری الکترومغناطیسی مستقیماً روی گرمایش لوله مواد عمل می کند و از دست دادن انرژی انتقال حرارت را کاهش می دهد.

3. در مقایسه با گرمایش مقاومتی، سرعت گرمایش بخاری الکترومغناطیسی بیش از یک چهارم است و زمان گرمایش کاهش می یابد.

4. در مقایسه با گرمایش مقاومت، سرعت گرمایش بخاری الکترومغناطیسی، راندمان تولید افزایش می یابد، به طوری که موتور در اشباع، به طوری که آن کاهش می یابد، تقاضای کم قدرت بالا ناشی از از دست دادن قدرت است.

بالاتر از چهار نقطه پرواز مانند بخاری های الکترومغناطیسی، چرا می تواند در ضربه ماشین قالب گیری صرفه جویی در انرژی تا 30٪ -70٪ دلایل باشد.

آخرین اخبار شرکت ابزار صرفه جویی در انرژی دستگاه قالب گیری ضربه ای  0