حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Zhangjiagang Eceng Machinery Co., Ltd. 86--15850390442 derrick@ecengcompany.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - معرفی ساده و مزایای دستگاه دمنده بطری

معرفی ساده و مزایای دستگاه دمنده بطری

May 19, 2022

ظروف پلاستیکی ما یک سری دستگاه دمنده بطری کاملاً اتوماتیک تولید می کند که برای هر شکلی در دمیدن در PET، PE، PC، PP و سایر ترموپلاستیک ها به عنوان ماده خام مناسب است، که به طور گسترده در بطری های آبیاری بطری های نوشابه گازدار، بطری های آب معدنی، بطری های روغن استفاده می شود. ، بطری آفت کش، بطری لوازم آرایشی، بطری کالیبر بزرگ و حرارت.دستگاه دمنده بطری سیستم جنین لوله اتوماتیک، فیلم باز کردن فن، کاهش ضربه سیلندر و سوراخ کردن، بهبود سرعت تولید، طراحی معقول، برای دستیابی به تولید کامل اتوماتیک، سرمایه گذاری کمتر، اثر سریع، عملیات و نگهداری راحت، نصب در محل را اتخاذ می کند. ، راه اندازی، آموزش.تضمین کیفیت عالی، خدمات کامل، به شما امکان می دهد استفاده از دو را با خیال راحت خریداری کنید.

این سری از دستگاه دمنده بطری برای قالب گیری توخالی مواد اولیه PET با دمش پلی استر مناسب است و همچنین می توان آن را برای سایر پلاستیک های درجه بطری ترموپلاستیک اعمال کرد.مانند PC، PE، PP، PS، AS و سایر پلاستیک ها.اکنون به بازار ادغام تجهیزات پیشرفته انتقال و فناوری کنترل خودکار در داخل و خارج از کشور است.

Zhangjiagang Yu Cheng Machinery Co., Ltd. تولید کننده حرفه ای ماشین های قالب گیری دمشی است.دستگاه دمیدن بطری اتوماتیک سری دارای ویژگی های سرعت تولید سریع، عملکرد صاف، مصرف برق کم، حجم کم، هزینه کم، عمر طولانی، نگهداری راحت و ایمنی است.

 

YCQ2-1.jpg

مزایای دستگاه دمنده بطری:

1. اندازه کوچک، مصرف برق، بهره برداری و نگهداری راحت است.

2. سیستم کنترل پیشرفته PLC، کنترل زمان می تواند تا 0.01 ثانیه دقیق باشد.

3. دستگاه ذخیره هوای ویژه.

4. بخاری بطری مادون قرمز.

5. لامپ های گرمایشی مختلف مجهز به یک دستگاه کنترل دما مستقل هستند تا اطمینان حاصل شود که جنین بطری اثر گرمایش ایده آلی دارد.

6. جهت لوله لامپ گرمایش را می توان با توجه به جنین های مختلف بطری تنظیم کرد.

9. عملکرد مکانیکی بطری فقط یک نفر است و نیازی به آموزش خاصی نیست.

10. نصب، شروع ساده.

نرخ ضایعات 11. محصولات نهایی کمتر از 0.2٪ بود.